Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

511 757 559

biuro@studio5s.pl

Czynne Pn-Pt
9:00-17:00

Studio5S

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

w naprawie sprzętu elektronicznego

tj. aparaty fotograficzne, drony, quadrokoptery, modele RC. 


Prowadzimy serwis napraw pogwarancyjnych.Filmcity DSLR Shoulder Rig

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Producent: Filmcity

Opis produktu Filmcity DSLR Shoulder Rig

NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

WYSOKA WYTRZYMAŁOŚĆ DSLR SHOULDER RIG zapewnia zrównoważone ujęcia z ogromnym komfortem.
MECHANIZM QUICK RELEASE do szybkiego montażu i demontażu kamer.
ERGONOMICZNE RAMIĘ WSPARCIA PAD zapewnia komfort przez wiele godzin.
HIGH GRADE MATTE BOX dodaje CINEMATIC EFFECTS i pasuje do wielu rozmiarów obiektywów
BUDŻET WYKWALIFIKOWANY PROFESJONALNY ZESTAW KAMERY do ręcznego, na ramię i do statywu.

Filmcity DSLR Shoulder Rig
Darmowe MB-77 Matte Box
SKU: FC-10
Bądź pierwszym, który oceni ten produkt

Dawno minęły czasy i na szczęście tak, Gdzie kamery ważyły ​​Prawie tyle, ile operator i związany z nim sprzęt wyjściowy Napełniłyby ciężarówkę. Dzisiejsze strzelanki ENG / EFP są obdarzone szeroką gamą kamer, platform kamerowych i powiązanego sprzętu, który może zmieścić się w dwóch trzymanych w ręku pudełkach. Tak jak udało się uchwycić jakość obrazu do tego stopnia, że ​​lustrzanki cyfrowe są używane w seriach telewizyjnych Being i niektórych filmach fabularnych Produkcja, platformy kamer i powiązane produkty - mają odpowiednie tempo.

Nasze ręczne urządzenie do kamer FC-10 firmy Filmcity jest doskonałym przykładem zaawansowanego dopasowania dopasowania obrazu do jakości obrazu ze sprzętem wspomagającym zaprojektowanym z myślą o komplementowaniu i ulepszaniu. Zgodnie z postępem technicznym dzisiejszych mniejszych, lżejszych, bardziej wszechstronnych kamer, lżejszych, bardziej wszechstronnych platform kamery. gama produktów równa wyrafinowaniu aparatów, które wykonują, wykonują zadanie i wiele więcej. Ręczny aparat do kamer FC-10 firmy Filmcity jest wynikiem naszego zaangażowania w "ciągłe ulepszanie" we wszystkim, co robimy.


 

camera shoulder stabilizer

UCHWYTY

Łatwo regulowana dla optymalnego dopasowania, z idealną równowagą i fotografowaniem przez cały dzień. Miękkie gumowe uchwyty do obsługi antypoślizgowej.UCHWYT ZE WSPORNIKIEM

15mm Uchwyt uchwytowy Łatwo włożyć pręty. Wykonany z wysokoudarowego poliamidu o wysokiej wytrzymałości66.

dslr rigCamera shoulder mount

SZYBKA PŁYTA DO UWOLNIENIA

System szybkiego montażu umożliwia szybszą pracę, zapewniając dobrą dobrą główkę do bezpiecznego dotykania statywu przy mniejszym ryzyku wibracji lub poślizgu.NARAMIENNIK NA RAMIĘ

Podkładka na piankową podszewkę Zapewnia komfort i stabilność Szczególnie pożądana w długie dni zdjęciowe.

camera shoulder stabilizerShoulder rig

15MM Z-BRACKET

Z-wspornik 15 mm (60 mm od środka do środka) może służyć jako środkowy wspornik do centrowania kamery. Można go używać w przypadku używania stojaka na kamerę z szynami 15 mm (odległość centralna 60 mm) lub z opakowaniem Dowolne, zgodnie z możliwościami. Jest to bardzo przydatne akcesorium dla użytkowników lustrzanek DSLR, aby przybliżyć aparat bliżej oka. 15-milimetrowy wspornik wykonany jest z wytrzymałego poliamidu o wysokiej wytrzymałości 6.DARMOWY 15 MM WSPORNIK PROSTY

Może być używany jako uchwyt środkowy do wyśrodkowania kamery. Może być stosowany Tam, gdzie używa się przenośnej kamery z szynami 15 mm (odległość centralna 60 mm) lub z Dowolnym innym, zgodnie z możliwościami. Jest to bardzo przydatne akcesorium dla użytkowników lustrzanek DSLR, aby przybliżyć aparat bliżej oka. Prosty wspornik 15 mm wykonany jest z poliamidu o wysokiej wytrzymałości i wysokiej wytrzymałości 66.

video shoulder support


DARMOWY uchwyt wspornika
Filmcity prezentuje nowy uchwyt uchwytowy idealny do większości kamer HD. Ten wspornik mocowania uchwytu kamery HDV uchwyt jest płaski od góry dostaje się Bezpośrednio zamontowany do dowolnego mini steadicamu dla szybkich ujęć o niskim kącie, które są trudniejsze do zdobycia. Uchwyt ten posiada wiele opcji montażu, takich jak nadajniki audio, monitory LCD - inne złote akcesoria do aparatu.


Camera shoulder support 
Ciesz się wieloma opcjami montażu, takimi jak monitor LCD, nadajniki audio itp.

 

DARMOWY ZAWÓR ORGANIZATORA


camera shoulder stabilizer 


camera shoulder rig

Camera shoulder mount

 Niezawarte: aparat fotograficzny, waga, ekran LCD, śledzenie ostrości, mikrofon, statyw

Gwarancja

Oferujemy roczną gwarancję na wszelkie wady produkcyjne dla wszystkich naszych produktów. Ale w rzeczywistości jesteśmy tu po to, aby wspierać cię tak długo, jak to tylko możliwe. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy poza okresem gwarancji, obiecujemy nasze najwyższe wsparcie i opiekę do momentu użycia produktu.

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: