Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

511 757 559

biuro@studio5s.pl

Czynne Pn-Pt
9:00-17:00

Studio5S

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

w naprawie sprzętu elektronicznego

tj. aparaty fotograficzne, drony, quadrokoptery, modele RC. 


Prowadzimy serwis napraw pogwarancyjnych.Yacam mini DSLR Steadycam Flycam

Na stanie: Dużo

Czas dostępności: Dostępny od ręki

123.00
dodaj do schowka Negocjuj cenę

Opis produktu Yacam mini DSLR Steadycam Flycam

Yacam miniDSLR to średniej wielkości stabilizator typu flycam, wykonany z aluminium. Przeznaczony do kamer, lustrzanek VDSLR.

W konstrukcji urządzenia wykorzystano łożyska toczne zapewniających płynne i stabilne ujęcia. Stabilizator przeznaczony jest do pracy z urządzeniami o wadze do 3kg. Minimalna waga założonego urządzenia to 1kg.

Flycam YACAM miniDSRL przeznaczony jest do wykonywania płynnych ujęć, pozwala uzyskać niezwykłe efekty zarezerwowane do tej pory tylko dla profesjonalnych operatorów. Urządzenie posiada wygodną, ergonomiczną rękojeść, wyłożoną miękką, przyjemną w dotyku gumą. W komplecie znajdują się 4 szt. ciężarków.

Dobrze wyważone urządzenie pozwala na wykonywanie ujęć znanych do tej pory tylko z profesjonalnych planów zdjęciowych. Należy pamiętać, że prawidłowe wyważenie stanowi podstawę przyjemnej i wygodnej pracy z urządzeniem.

Czas poświęcony na dokładną kalibrację pozwoli na cieszenie się efektownymi zdjęciami. Dzięki zastosowaniu aluminium stabilizator z obciążnikami waży 1800g – umożliwia to wykonywanie długich ujęć z ręki, bez obawy o nadmierne zmęczenie. Urządzenie przeznaczone jest zarówno dla amatorów jak i profesjonalnych użytkowników.

Dzięki niemu statyczne i nudne ujęcia mogą przerodzić się w ciekawe i dynamiczne sceny, które spodobają się każdemu oglądającemu film wykonany z pomocą stabilizatora. Flycam YACAM wyposażony jest w ruchomy gimbal (rękojeść). Umożliwia on wykonywanie niskich ujęć. Obsługa urządzenia nie przysporzy problemów nawet laikowi. W komplecie znajduje się praktyczny pokrowiec.

• Wysokość maks: 55 cm

• Wysokość min: 40 cm

• Maks. obciążenie: 3 kg

• Min. obciążenie: 1kg

• Masa urządzenia (z większymi obciążnikami): 1800 g

• Materiał: aluminium

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: