Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

511 757 559

biuro@studio5s.pl

Czynne Pn-Pt
9:00-17:00

Studio5S

Posiadamy wieloletnie doświadczenie

w naprawie sprzętu elektronicznego

tj. aparaty fotograficzne, drony, quadrokoptery, modele RC. 


Prowadzimy serwis napraw pogwarancyjnych.Adapter karty pamięci Zitay CS-502 - CFast 2.0 / 2,5" SATA SSD

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępność na telefon

Producent: Zitay

Opis produktu Adapter karty pamięci Zitay CS-502 - CFast 2.0 / 2,5" SATA SSD

Adapter karty pamięci Zitay CS-502 umożliwia zastąpienie karty CFast 2.0 dyskiem 2,5" SATA SSD, przy zachowaniu maksymalnej prędkości zapisu i odczytu danych na poziomie 550 MB/s. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się wśród użytkowników profesjonalnych kamer Blackmagic, Arri oraz Z-CAM. Dzięki dołączonym do zestawu akcesoriom montażowym obudowę dysku można w wygodny sposób zainstalować na rigu, klatce lub gorącej stopce. Nie musisz przepłacać za drogie karty CFast 2.0 lub rezygnować z ultraszybkiego zapisu danych. Adapter Zitay CS-502 pozwoli wykorzystać pełny potencjał Twojej kamery i dysku SSD!

Adapter karty pamięci Zitay CS-502 - CFast 2.0 / 2,5" SATA SSD

Główne cechy produktu

 • adapter umożliwiający zapis danych na dysku SSD w urządzeniach obsługujących karty CFast 2.0
 • kompatybilny z wieloma profesjonalnymi kamerami Blackmagic, ARRI oraz ZCAM
 • ergonomiczna konstrukcja adaptera karty CFast 2.0 pozwalająca na zamknięcie komory w kamerze
 • wykonany z solidnego tworzywa
 • maksymalna prędkość zapisu na poziomie 550 MB/s
 • wyposażony w 3 otwory montażowe o średnicy 1/4"
 • zestaw akcesoriów montażowych w zestawie
 • dysk zasilany bezpośrednio z poziomu kamery
 • wskaźnik LED informujący o prawidłowym zasilaniu dysku

Oszczędność pieniędzy

Profesjonalny sprzęt filmowy potrafi kosztować krocie. Dotyczy to nie tylko kamer i aparatów, ale również niewielkich akcesoriów. Nowoczesny standard CFast 2.0 zapewnia imponującą prędkość zapisu i odczytu, ale takie karty potrafią kosztować nawet kilka tysięcy złotych! Firma Zitay znalazła sposób na to, jak filmowcy mogą zaoszczędzić, unikając chodzenia na kompromisy. Adapter Zitay CS-502 pozwala zastąpić kartę CFast 2.0 dyskiem 2,5" SATA SSD. Maksymalna prędkość zapisu i odczytu danych może wynieść tu nawet 550 MB/s, co w żaden sposób nie zmieni Twojego komfortu pracy, a dodatkowo przyczyni się do tego, że spora kwota pieniędzy pozostanie w Twoim portfelu!

Adapter karty pamięci Zitay CS-502 - CFast 2.0 / 2,5" SATA SSD - Oszczędność pieniędzy

Jeszcze więcej miejsca na Twoje filmy

Oszczędność pieniędzy to nie jedyny powód, dla którego warto sięgnąć po adapter karty pamięci Zitay CS-502. Niektóre projekty filmowe wymagają realizacji bardzo długich ujęć, które potrafią zajmować tysiące gigabajtów. Popularne karty pamięci nie zawsze pozwalają na nieprzerwany zapis, trwający kilka godzin. Z pomocą przychodzi adapter Zitay CS-502. Jeśli nagrywasz kilkudniowy timelapse, wielogodzinną konferencję lub proces powstawania jakiegoś dzieła, to rozwiązanie skutecznie rozprawi się z ograniczeniami miejsca na kartach CFast 2.0.

Adapter karty pamięci Zitay CS-502 - CFast 2.0 / 2,5" SATA SSD - Jeszcze więcej miejsca na Twoje filmy

Ultraszybki zapis danych

Wybierając adapter Zitay CS-502 masz pewność, że podczas pracy z kamerą wykorzystasz pełny potencjał zainstalowanego w obudowie dysku 2,5" SATA SSD, który z powodzeniem osiągnie prędkości, jakie oferują karty CFast 2.0. Szybkość odczytu i zapisu może wynieść tu nawet do 550 MB/s. Dzięki temu zarejestrujesz materiał video w najwyższej dostępnej jakości, bez jakichkolwiek obaw o to, czy pliki zostaną zapisane prawidłowo. Wieloletnie doświadczenie marki Zitay to gwarancja stabilnej transmisji danych i bezpiecznego utrwalania informacji na nośniku.

Adapter karty pamięci Zitay CS-502 - CFast 2.0 / 2,5" SATA SSD - Ultraszybki zapis danych

Dysk SSD nie jest częścią zestawu i należy dokupić go oddzielnie. Modelem rekomendowanym przez producenta jest Samsung 860 PRO.

Wygodny montaż

W zestawie z adapterem karty pamięci Zitay CS-502 - CFast 2.0 / 2,5" SATA SSD znajdziesz akcesoria montażowe, pozwalające w pełni wykorzystać możliwości 3 gwintowanych otworów o średnicy 1/4", ulokowanych na spodniej części obudowy dysku. Z ich pomocą jeszcze łatwiej zainstalujesz urządzenie na statywie, klatce lub rigu. W zestawie nie zabrakło również gorącej stopki. Dzięki niej dysk może zostać zamocowany w szynowym uchwycie, w jaki bardzo często wyposażone są aparaty i kamery.

Adapter karty pamięci Zitay CS-502 - CFast 2.0 / 2,5" SATA SSD - Wygodny montaż

Idealne dopasowanie

Karta "dummy", która zastąpi tradycyjny nośnik CFast 2.0 została zaprojektowana z niezwykłą dokładnością i dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu popularne kamery Blackmagic, Arri oraz Z-CAM nie będą miały problemu z jej identyfikacją. Dokładne odwzorowanie formy oryginalnej karty CFast 2.0 pozwoli również uniknąć zablokowania elementu w gnieździe. Ergonomiczna konstrukcja i zastosowanie cienkiego przewodu umożliwiają również zamknięcie klapki. Dzięki temu karta umieszczona w aparacie jest jeszcze lepiej chroniona!

Adapter karty pamięci Zitay CS-502 - CFast 2.0 / 2,5" SATA SSD - Idealne dopasowanie

Specyfikacja

 • model: adapter karty pamięci Zitay CS-502 - CFast 2.0 / 2,5" SATA SSD
 • materiał: tworzywo sztuczne, aluminium
 • prędkość zapisu: 550 MB/s
 • napięcie wejściowe: 7 V ~ 28 V
 • prąd wejściowy: < 1A
 • wymiary: 11,8 x 7,6 x 1,5 cm
 • waga: 75 g

Kompatybilność

 • Blackmagic: Pocket Cinema Camera, Ursa Mini, Ursa Mini Pro
 • Arri: Amira, Alexa Mini
 • Z-CAM: E2

Zawartość zestawu

 • adapter karty pamięci Zitay CS-502 - CFast 2.0 / 2,5" SATA SSD
 • zestaw akcesoriów montażowych

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: